درباره موسسه

قرن بیست و یکم چالش های جدیدی را برای یک اقتصاد کاملا تغییر یافته ارائه می دهد که احتمالا پیامدهای عمیقی برای آموزش های فنی و حرفه ای در پی دارد. سیستم های آموزشی در کشور باید با ویژگی های کلیدی  و نظم نوین دنیای اقتصاد نوظهور  و دانش بنیان که شامل انقلاب جهانی و فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) است، سازگار باشد. 
 
جهانی سازی، خواسته های جدید، ساختارها و سیستم ها نیاز مند به مهارت و دانش جدید دارند. در اقتصاد جهانی امروزه که دانش هدایت کننده و پیشران توسعه است ، ثروت اصلی  یک  شرکت سرمایه انسانی است. بنابراین، توسعه اقتصادی کشور به میزان قابل توجهی به سطح توسعه انسانی وابسته است که به نوبه خود بستگی به سطح نیروی انسانی آموزش دیده دارد. نیروی انسانی ماهر باعث افزایش بهره وری برای صنعت می شود. یک کشور با پایه صنعتی گسترده ،فرصت های شغلی بیشتری را فراهم می کند وبیکاری و فقر را کاهش می دهد. برای عملکرد مطلوب توسط صنعت و  برای رسیدن به اهداف اقتصادی و اجتماعی، نیروی انسانی بهره ور ، خلاق و نوآور مورد نیاز است.
 
موسسه آموزش عالی آزاد ماندگار با مجوز وزارت علوم تحقیقات و فناوری کار خود را آغاز  و هدف خود را متمرکز بر توانمند سازی دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهها و موسسات آموزش عالی نموده است.
از آنجا که ورود به دانشگاه  را می توان شرط لازم برای موفقیت قلمداد نمود اما شرط کافی در آینده شغلی ، آموزش های حرفه ای و شرکت در دوره های عملیانی مرتبط با رشته تحصیلی می باشد که از ماحصل شروط لازم و کافی  موفقیت شغلی و تامین درآمد برای دانشجویان و فارغ التحصیلان محقق خواهدشد.
در این راستا با توجه به تجارب گذشته موسسین موسسه آموزش عالی آزاد ماندگار، با آکادمی بین المللی فناوری اطلاعات اپتک هندوستان و آکادمی بین المللی ان سی سی انگلستان تفاهم نامه همکاری منعقد شد و تلاش می نماید با رویکرد های تحولی نو در تربیت نیروی انسانی ، شکوفایی و پویایی تحصیلی ، کارآفرینی و اشتغال موثر، فعالیت های موثرخود را به پیش برد 
از آنجا که مرجعیت علمی و جایگاه ویژه دانشگاه شیراز به عنوان یکی از راهبردی ترین دانشگاهها در سطح کشور بر همگان واضح و مبرهن است و از طرفی با توجه به تمایل طرفین، در قالب یک قرارداد همکاری فعالیت های آموزشی، با رعایت استانداردهای روز دنیا بطور مشترک برگزارمیگردد.
 امید است با ایجاد این سه جانبه گرایی بتوان سهم مهمی در تربیت نیروی انسانی برداشته شود و جوانان را برای ورود به عرصه کسب و کارهای نوین منطبق بر فناوری اطلاعات آماده و مهیا کرد.


آکادمی بین المللی اپتک هندوستان، از معتبرترین مؤسسه پیشرو آموزش فناوری اطلاعات در سطح جهان است و اولین موسسه آموزشی دریافت کننده گواهینامه رعایت استاندارد آموزشی در قاره آسیا  که به واسطه برنامه‌های آموزشی پیشرفته وروزآمد خود شناخته می‌شود. ساختار قوی پژوهشی این مؤسسه به طراحی متودولوژیهای بسیار پیشرفته آموزشی وتوسعه محتوای آموزشی فوق العاده قوی وارزشمند کمک شایانی نموده‌است.شبکه عظیم آموزشی APTECH در بیش از45 کشور دنیا درآمریکا، اروپا، آسیا، آفریقاو اقیانوسیه گسترش یافته‌است و ترکیبی از کلاسهای حضوری، آموزش الکترونیکی را ارائه می‌نماید. این مؤسسه محیط آموزشی جامعی را برای اشخاص وشرکت‌ها براساس نیازهای متنوع آن‌ها به آموزش فراهم می‌آورد.

APTECH مهمترین وقوی‌ترین مؤسسه آموزشی فناوری اطلاعات در هندوستان در ۲۰ سال اخیر است و از سال ۲۰۰۰ میلادی جزء ۲۰ مؤسسه آموزشی برتر جهان بوده‌است.APTECH اولین انتخاب کارفرمایان از سال ۲۰۰۱ میلادی است که توسط ۱۱۸ کمپانی بزرگ فناوری اطلاعات در سراسر دنیا برگزیده شده‌است.همچنین این مؤسسه به عنوان مهمترین همکار آموزشی کمپانی معظم Microsoft از سال ۱۹۹۹ شناخته می‌شود. و بیش از ۴۰۰۰ مرکز آموزشی APTECH دسترسی دانشجویان را به پیشرفته‌ترین متودولوژی آموزشی فناوری اطلاعات در اقصی نقاط دنیا فراهم کرده‌است.