درباره دوره جامع فناوری اطلاعات ACCP

10+2/ COLLEGE STUDENTS

 

Courses for 10+2/ College studentsدوره های فناوری اطلاعات یک انتخاب عالی برای کمک به پیشرفت حرفه شما هستند. آیا شما به دنبال توسعه حرفه ای، مهارت های جدید یا حرفه ای جدید هستید، دوره های فناوری اطلاعات می تواند به شما در تبدیل شدن به یک کارمند رقابتی و ارزشمند با مهارت های مهم کمک کند. موسسات دانشگاهی در سراسر جهان وجود دارد که دوره های فناوری اطلاعات را از طریق برنامه هایی که شامل آموزش آنلاین و کلاس درس هستند، ارائه می دهد.
دوره های فناوری اطلاعات گستره وسیعی از موضوعات را پوشش می دهند، اما برخی از موضوعات شامل برنامه های کاربردی نرم افزاری، سخت افزار، برنامه نویسی، امنیت، برنامه های کاربردی تجاری، طراحی، هوش مصنوعی، پایگاه داده ها، پرونده های پزشکی و دیگران است.
 ACCP  یک برنامه فوق دیپلم Advanced Diploma  سه ساله است که شما را در زمینه برنامه نویسی نرم افزار حرفه ای آماده می کند.
برنامه درسی با در نظر گرفتن آخرین نیازها و الزامات صنعت فناوری اطلاعات طراحی شده است. ACCP به شما تخصص کافی برای شروع حرفه ای در صنعت فناوری اطلاعات جهانی میدهد.
برنامه درسیACCP  با سرعت بالایی در بازه های زمانی کوتاه به روز رسانی می شود در برنامه جدید موارد زیر را شامل می شود: برنامه های Android، Windows Store Apps، Cloud Computing، Mobile Applications، Internet Security Big data,Java,.NET , Python, .  .
دانشجویان آموزش ها را بصورت حرفه ای کسب خواهند کرد و کارهای  خود را نیز  به شیوه ای حرفه ای ارائه می کنند. و مجموعه ای از نمونه کارها و پروژه های انجام شده در طول دوره به عنوان پروژه های حرفه ای خود در اختیار خواهند داشت و در مشاغل  توسعه دهنده (اپلیکیشن، سیستم، وب، نرم افزار ، پایگاه داده)، معمار (سیستم، راه حل ها، داده ها، اطلاعات) ، پشتیبانی (IT، نرم افزار، شبکه) ،داده ها (تحلیلگر، مدلساز، دانشمند)، تحلیلگر رمزنگاری .

  • Developer (application, system, web, software, database)
  • Architect (system, solutions, data, information)
  • Support (IT, application, network, service desk)
  • Data (analyst, modeller, scientist)

 

این دوره جامع تخصصی توسط  APTECH Computer Education   ارائه می شود،  که یک موسسه آموزش عالی IT در هند است. APTECH که در سال 1986 تاسیس شد، پیشگام در آموزش نرم افزار و سخت افزار فناوری اطلاعات است. این موسسه با بیش از 7 میلیون دانشجو از طریق شبکه وسیعی از مراکز آموزشی در بیش از 40 کشور، آموزش های حرفه ای و تخصصی را برگزار می کند

APTECH اتحاد قوی با غول های فن آوری بین المللی مانند مایکروسافت، رد هت و اوراکل برخوردار است که به تشخیص و پذیرش فارغ التحصیلان آن در سراسر جهان کمک می کند.

توجه ویژه:
 این دوره جامع تخصصی  در قالب 6 نیمسال بصورت متوالی برگزار می شود، مدت دوره در هفته سه جلسه برگزار( روزهای زوج و یا روزهای فرد)  و مدت زمان هر جلسه 3 ساعت  بطول می انجامد . دانش آموختگان در پایان هر نیمسال از گواهینامه بین المللی برخوردار و با پایان یافتن نیمسال ششم به گواهینامه بین المللی  ACCP  مفتخر خواهند شد 
یکی از امتیازات این دوره جامع تخصصی،  امکان تحصیل یک سال تکمیلی در چارچوب دانشگاه میدلسکس Middlesex university انگلستان است به نحوی که در مجموع با طی این مدت دانشجویان به مدرک  تحصیلی کارشناسی فناوری اطلاعات از دانشگاه میدلسکس انگلستان نائل خواهند شد.
شایان ذکر است سال تکمیلی در دانشگاه شعبه لندن و یا شعبات این دانشگاه در امارات متحده عربی، مالت ایتالیا، موریس آفریقای جنوبی امکان پذیرش و تحصیل وجود دارد.
  دانشگاه میدلسکس انگلستان در فهرست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران می باشد.