آمادگی آزمون بین المللی آیلتس


 به معنای سامانه جهانی ارزیابی زبان انگلیسی است و یکی از پر طرفدارترین آزمون های زبان انگلیسی است که در سراسر جهان برگزار می شود.IELTS (International English Language Testing System )

  آیلتس در واقع آزمونی بریتانیایی است و از این نظر در برابر تافل که آزمونی آمریکایی است قرار می گیرد.

این آزمون توسط دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و استرالیا و مراکز مجاز برگزاری در سراسر دنیا برگزار می شود که در سال 1989 سراسر جهان به عنوان آزمونی استاندارد و جهانی که توانایی های لازم برای برقراری ارتباط در زبان انگلیسی را می سنجد ، مورد پذیرش قرار گرفته است.

شرکت در  آزمون آیلتس  راهگشای فرصت های بسیاری است. مدرک آیلتس برای زندگی، تحصیل و کار در 140 کشور جهان به کار می آیند.

بیش از 8000 سازمان، شامل موسسات دولتی ، آموزشی و شغلی از جمله بیش از 3000 موسسه و دوره آموزشی در ایالات متحده آمریکا پذیرای مدرک آیلتس هستند. همچنین مدرک آیلتس در کشورهایی که در امور مهاجرین از آن استفاده می کنند ، جزو مدارک مورد قبول برای مهاجرت به حساب می آید. لازم به ذکر است که مدت زمان اعتبار نتایج آزمون آیلتس، همانند آزمون تافل، دو سال می باشد.

آزمون آیلتس از 4 بخش شنیدن، خواندن، نوشتن و مکالمه تشکیل شده است. کل آزمون دارای دو مدل آکادمیک Academic و عمومی General Training است که مدل آکامیک ویژه افرادی است که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های انگلیسی زبان را دارند و افرادی که به منظور گذراندن دوره های کوتاه مدت فنی و حرفه ای ، اخذ دیپلم، کار و یا اقامت قصد سفر به کشورهای انگلیسی زبان و یا اروپایی را دارند، بایستی در این آزمون شرکت کنند.

نمره بندی این آزمون از 0 تا 9 می باشد که به طور معمول سطح 5 متوسط و 6 به بالا خوب تلقی می شود. این آزمون نمره قبولی یا مردودی ندارد بلکه متقاضیان با توجه به نمره مورد اعلام از سوی مرکزی که قصد پذیرش در آنجا را دارند بایستی به آن نمره دست یابند.

موسسه زبان بین المللی اپتک از بهترین مراکز برگزاری دوره های IELTS، با بکارگیری برترین اساتید فن و بالاترین آمار قبولی موفق، افتخار همراهی شما عزیزان را از ابتدا تا رسیدن به نتایج دلخواهتان دارد.
Prepare for exams that will enable you to study abroad.

Our preparation courses will make you confident and ready to appear for IELTS and TOEFL. The esteemed English department of Middlesex University has designed the structure and content for the courses.

Courses

Work on your English language proficiency for IELTS with us. Prepare to score high for this internationally recognized exam.
IELTS Preparation
Improve your English language skills for TOEFL. With this course, work towards scoring well in the exam that could be your gateway to foreign education.


 
TOEFL Preparation