مسابقات بین المللی جادوی فناوری

  • 22 اسفند , 1397
  • 231 نفر
  • کد خبر 100004
Aptech- Globaltraining   پس از سالها برگزاری مسابقات فناوری اطلاعات در هندوستان هم اینک اقدام به برگزاری مسابقاتTechWiz یا همان جادوی فناوری برای دانشجویان خود در سراسر دنیا نموده است تا همه دانشجویان در یک فرصت برابر در یک رقابت جهانی شرکت نمایند.
تک وایز،یک رقابت مبتنی بر فناوری برای دانشجویان  ACCP در سراسر جهان به شمار می رود. این آزمون دانش و مهارت های پیشرفته تخصصی در حوزه نرم افزار و سایر مهارت های مدیریت تیمی  و مدیریت زمان دانشجویان را مورد ارزیابی قرار می دهد .
 تک وایز Tech Wize به یک پلت فرم برای نشان دادن استعدادهای دانشجویان ACCP مبدل گشته و هدف از پشت سر گذاشتنTechWiz  کمک به دانشجویان برای درک فعالیت در محیط  و شرایط دنیای واقعی، کار کردن در تیم ها و در نظر گرفتن زمانبندی ها و دادن فرصت لازم برای کار بر روی یک پروژه اجرایی و واقعی است .

TechWiz قصد دارد توانایی دانشجویان را در توسعه وب سایت ها / اپلیکیشن ها افزایش داده و آن را در یک محیط واقعی و چالشی قرار دهد
TechWiz ، فرصتی برای رقابت با بهترین دانشجویان ACCP سراسر دنیا ایجاد می کند و به آنها فرصتی برای نشان دادن مهارت های خود و کسب جوایز نقدی تا 3000 دلار را می دهد .هیجان انگیز است!،